Kategorie:

XI Gala Mistrzów Harcerstwa

Za nami tak długo wyczekana XI Gala Mistrzów Harcerstwa podczas której poznaliśmy laureatów w ośmiu kategoriach, wręczone zostały Krzyże za Zasługi dla ZHP, Listy Pochwalne Naczelnika ZHP dla drużynowych, a także honorowa odznaka „COVID-19 – Ofiarni w służbie” Wśród wyróżnionych za 2019 rok znaleźli się: hm. Mariusz Maciów – Najlepszy Komendant Hufca, hm. Justyna Folkert – Przedsiębiorczy Skarbnik – Księgowy, phm. Zuzanna Ogrodnik – Twórczy Programowiec, hm. Adam Malarz – Kształceniowiec na 6, hm. Marek Nioziołek – Specjalita, hm. Sławomir Gajda oraz hm. Zdzisław Konecki – Harcerskie Duety, pwd. Bartłomiej Zbączyniak – Kustosz Pamięci, phm. Agnieszka Prudło – Odkrycie Roku, hm. Henryk Dyszy – Pierwszy wśród Najlepszych, Ogólnopolska Gra Przygodowa „Noc Szakala” – Harcerska Inicjatywa Niezwykle cieszymy się, że udało się doprowadzić XI Galę Mistrzów Harcerstwa Chorągwi Śląskiej ZHP do skutku, a na widowni zasiedli instruktorzy oraz niezwykle ważni dla naszej społeczności partnerzy, którzy wspierają nas w naszych działaniach.