Kategorie:

HAL 2021 PLEŚNA

UWAGA!
Wyczerpuje się limit miejsc na obóz. Prosimy o szybkie, przemyślane decyzje.

Komenda Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej serdecznie zaprasza w dniach 10 – 24.07.2021 r na Obóz Hufca nad morzem w Pleśnej. Koszt obozu 1350,00 zł ( w tym koszty noclegu pod namiotami, wyżywienia, przejazdu, realizacji programu, ubezpieczenia oraz zakup materiałów programowych). Obóz jest adresowany do zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników.

Odpłatność za obóz w ratach:
1. rata w kwocie 550 zł płatna do 10 kwietnia
2. rata w kwocie 450 zł płatna do 10 maja
3. rata w kwocie 350 zł płatna do 10 czerwca

• Pięknie położona Harcerska Baza Obozowa: leśna polana – 150 metrów od morza w pasie ochrony wybrzeża. Teren bazy ogrodzony, monitorowany (kamera live na stronie bazy obozowej).
  • Zakwaterowanie: namioty ocieplane, własna kuchnia, 12 natrysków z ciepłą wodą.
  • Rozrywki: boisko do piłki nożnej,  siatkówki, kometki, koszykówki; stół do tenisa; wyznaczone kąpielisko do pływania; duża jadalnia, w której organizowane są dyskoteki, karaoke, seanse filmowe (wszystko emitowane na profesjonalnym sprzęcie audio-wizualnym).
  • Urządzenia sanitarne :
    • własna studnia głębinowa,
    • przyłącze do wodociągów miejskich,
    • toalety drewniane wolnostojące ze zbiornikami bezodpływowymi
    • umywalnie oddzielne dla dziewcząt i chłopców z bieżącą zimną wodą ( 12 natrysków z ciepłą wodą)
    • zmywalnia do naczyń
  • Kąpielisko wyznaczone przez ratowników w morzu.
  • Boiska sportowe do p. nożnej, siatkówki, kometki, stół do tenisa oraz tablice z koszami do gry w koszykówkę.
  • Świetlica wyposażona w sprzęt nagłaśniający, telewizor , wideo, DVD i CD, 2 mikrofony i mikser.

Wypoczynek na bazie jest bezpieczną i atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji letnich. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa dobrze przygotowana i doświadczona kadra wychowawcza oraz gospodarcza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA OBÓZ