Betlejemskie Światło Pokoju

Nasza drużyna NS „Iskierki” pojechała w sobotę do Zakopanego! Druhna drużynowa pwd. Hanna Paciuch zorganizowała drużynie wyjazd po Betlejemskie Światło Pokoju. Harcerze uczestniczyli w warsztatach robienia ozdób świątecznych, dekorowali pierniczki, tańczyli, śpiewali kolędy i zwiedzali Centrum Edukacji Przyrodniczej. Sobota była dniem pełnym wrażeń. A w niedzielę rano, w Sanktuarium na Krzeptówkach, odebrali z rąk dh. Naczelnik ZHP hm. Anny Nowosad BŚP. Przywiozą światełko do nas!

FOTORELACJA ZAKOPANE

Hufiec organizuje wyjazd po Betlejemskie Światło Pokoju do Krakowa 15 grudnia i do Piekar Śląskich (zuchy po południu) 16 grudnia. Koszt wyjazdu (transport autokarem) do Krakowa to 20 zł od uczestnika a do Piekar Śląskich – 5 zł. Uczestnicy, chętni do udziału w uroczystościach, proszeni są o zgłaszanie się do drużynowych do 1 grudnia.