Kategorie:

„Mikołaj już jest” 2019

W dniach 6-7 grudnia 2019 r. odbyła się w naszym Domu Harcerza I edycja Biwaku Mikołajkowego „Mikołaj już jest!”.  Był wspólny kominek, śpiewy, gra terenowa i pyszny obiad.  Podczas biwaku odbyły się uroczystości: Obietnica Zucha, Przyrzeczenie Harcerskie, wręczenie sznurów funkcyjnych i sznurów dla członków Hufcowej Komisji Rewizyjnej – gratulujemy i życzymy dużo radości i zapału do zdobywania kolejnych wyzwań. To był to wspaniały czas i cudowni ludzie – dziękuje i już czekamy na kolejne wspólne chwile. Bawiliśmy się super, co widać na zdjęciach. Na biwaku integrowaliśmy się w 7 drużyn, czyli z 90 osobami!

W biwaku uczestniczyły drużyny: 31 Próbna Gromada Zuchowa „Przyjaciele Pana Kleksa”, 49 Mistrzowska Gromada Zuchowa „Szyszkowe Bractwo”, 6 Zagłębiowska Drużyna Harcerska „Eleusis”, 29 Wielopoziomowa Zagłębiowska Drużyna Harcerska „Antki Cwaniaki”, 31 Zagłębiowska Drużyna Harcerska „Benignus”, 12 Próbna Zagłębiowska Drużyna Starszoharcerska „Raratur” i gościnnie 25 Dąbrowska Drużyna Harcerska „Astra”.

Następna edycja już za rok!

FOTORELACJA