Kategorie:

NIECODZIENNA UROCZYSTOŚĆ – SETNA ROCZNICA URODZIN

Avatar
Opublikowane przez Dh. Komendant

23 lipca 2017 roku odbyła się uroczystość obchodów setnej rocznicy urodzin czynnego członka Harcerskiego Kręgu Starszyzny „Zarzewie”druha Kazimierza Kotulskiego.

W kościele parafialnym  św. Antoniego z Padwy w Wojkowicach miała miejsce uroczysta msza, w której uczestniczyła dh. hm. Anna Peterko – Komendantka Chorągwi Śląskiej, dh. hm. Andrzej Lichota – zastępca Komendanta Chorągwi Śląskiej, członkowie HKS „Zarzewie”, przedstawiciele naszej Komendy Hufca oraz rodzina i przyjaciele Jubilata.

Druga część uroczystości odbyła się w Pałacu Kawalera
w Świerklańcu. Mieliśmy przyjemność złożyć dh. Kazimierzowi życzenia oraz wręczyć ważne dla naszego hufca wyróżnienie „Zasłużony dla Hufca Ziemi Będzińskiej”. Przekazaliśmy również multimedialne życzenia od naszych zuchów, harcerek, harcerzy i instruktorów przebywających na obozie harcerskim w Niesulicach.

Życzymy druhowi Kazimierzowi jeszcze wielu, wielu lat życia, zdrowia i nieustającego optymizmu życiowego.

              

ŻYCZENIA OD ZUCHÓW I HARCERZY