Kategorie:

Harcówka dla „Fioletowych” w Rogoźniku.

14 grudnia 2023 roku 3 Gromada Zuchowa „Strażnicy Tajemnic, 13 Zagłębiowska Drużyna Harcerska ” Enigma”, 23 Zagłębiowska Drużyna Harcerska „Zorza” i 33 Zagłębiowska Drużyna Wędrownicza „Konstelacja” na uroczystym spotkaniu świątecznym zainaugurowały działalność swojej harcówki w Rogoźniku.
Dzięki przychylności pani Burmistrz Gminy Bobrowniki – Małgorzaty Bednarek i Prezesa Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźniku druha Krzysztofa Sadowskiego, nasze jednostki mają swoją siedzibę w budynku OSP Rogoźnik. Dziękujemy!
Uroczystość świąteczna była tez okazją do przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju na ręce Pani Burmistrz.
Zuchy i harcerze zaprezentowali bożonarodzeniowy program artystyczny, który zachwycił wszystkich zgromadzonych. Nie obyło się też bez poczęstunki i podziękowań dla samorządu i strażaków oraz dla rodziców zaangażowanych w przygotowanie całej imprezy.

Fotorelacja.