Kategorie:

ZJAZD ZWYKŁY HUFCA

21 października 2023 r. w naszym Hufcu odbył się Zjazd Zwykły, na którym instruktorzy i funkcyjni hufca wybierali władze – Komendanta Hufca, Komendę Hufca i Komisję Rewizyjną.
Komendantką Hufca Ziemi Będzińskiej 2023 – 2027 wybrano druhnę harcmistrzynię Dorotę Schmatollę, w skład Komendy Hufca weszły druhny: phm. Agnieszka Lis- Wiśniewska jako Skarbniczka Hufca, pwd. Weronika Bochenek – Zastępczyni Komendantki Hufca ds. Programu i Pracy z Kadrą, phm. Martyna Musiał – Członkini Komendy ds. Organizacyjnych i pwd. Wioleta Borda – Członkini Komendy ds. Dokumentacji Hufca.
W Komisji Rewizyjnej Hufca będą pracować: hm. Maria Małek – Bujak jako Przewodnicząca KRH, hm. Marian Majcherczyk – Zastępca Przewodniczącej KRH i pwd. Ewa Nowicka – Członkini KRH.
Gratulujemy wszystkim wyboru na kolejne cztery lata.