Kategorie:

Otwarcie nowej harcówki w Będzinie – Grodźcu

30 września zainaugurowała swoją działalność nowa harcówka na mapie Będzina. W Szkole Podstawowej nr 6 w Grodźcu swoją nową siedzibę będą miały: 17 Zagłębiowska Drużyna Harcerska Integracyjna „Wilki” i 27 Gromada Zuchowa „Klan Gumisiów”. Pomieszczenie zostało wyremontowane dzięki wkładowi pracy rodziców i instruktorów hufca. Uroczystość uświetniło przybycie znamienitych gości: Posła na Sejm RP pana Rafała Adamczyka, Starosty Będzińskiego pana Sebastiana Szaleńca, Wiceprezydent Miasta pani Anny Drzewieckiej, Radnych Rady Miejskiej – pana Mariusza Słowika i pana Łukasza Frańczaka oraz Wicedyrektor Szkoły nr 6 pani Alicji Lagierskiej i oczywiście rodziców zuchów i harcerzy. Był apel, poczęstunek wspaniałymi wypiekami a zuchy i harcerze świetnie bawili się na świeżym powietrzu.
Gratulujemy wspaniałej harcówki!

Fotogaleria.