Kategorie:

HUFCOWY DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ!

Avatar
Opublikowane przez Dh. Komendant

Oj, działo się!

Zuchy miały grę, z której wyszły obronną ręką i odgadły główne hasło: BRATERSTWO. Uzupełniły zapas energii konsumując słodkie bułki, które podarował jeden z rodziców.
Odwiedzili nas znamienici goście: najpierw pan Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk z nieodzownymi podarunkami dla uczestników imprezy, a na ognisku była obecna pani Wiceprezydent Aneta Złocka, która podarowała nam słodkości i drobne upominki.
No i było harcerskie ognisko! Gawęda o DMB i harcerzach września 39, piosenki, nagrody w konkursie na bombkę świąteczną. Było też rozstrzygniecie hufcowej „Akcji Nominacji” w różnych, często śmiesznych, kategoriach. Po tradycyjnej Iskierce uczestnicy podnieśli sobie temperaturę ciała pijąc gorącą herbatę z cytryną, którą częstował dh hm. Marek Majcherczyk.
Grę zuchową przygotowała dh Paulina Hamera a ognisko i cały scenariusz imprezy przygotowało Namiestnictwo Harcerskie z dh. pwd. Martyną Musiał, Agnieszką Lis – Wiśniewską i Weroniką Bochenek na czele. Było super!

Fotorelacja TUTAJ!