DMB 2022

Opublikowane przez Dh. Komendant

„Najlepszy sposób osiągnięcia szczęścia – to rozsiewanie go wokół siebie.“
Robert Baden-Powell
I tego życzymy wszystkim zuchom, harcerzom, wędrownikom i instruktorom naszej harcerskiej rodziny!

Obchody hufcowe!
26 lutego, w ramach obchodów Dnia Myśli Braterskiej, Hufiec organizuje ognisko w Domu Harcerza w Grodźcu, na które są zaproszone wszystkie drużyny i gromady z naszego hufca. Ognisko rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zapraszamy zuchy, harcerzy, wędrowników i instruktorów na tą imprezę.

Będą śpiewy, gawęda, gorąca herbata i niespodzianki. Kto chce i może być, niech przybywa na harcerskie ognisko.
Przed wspólnym ogniskiem zaplanowany jest zwiad dla zuchów na terenie Grodźca – Rozkówki, podczas którego zuchy dowiedzą się czym jest DMB i dlaczego jest dla harcerzy i zuchów tak ważnym świętem.
Zwiad zuchowy zaczyna się o 14:00 a całość, wraz z ogniskiem, potrwa maksymalnie do 18:30.