30 FINAŁ WOŚP Sztabu #5873

NASZE AUKCJE NA 30 FINALE W BĘDZINIE!

Czuwaj!

Jak wiecie 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę w Arenie Będzin. Nasz sztab ma swoje stoisko z loterią fantową oraz wypiekami przygotowanymi przez harcerzy i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Będzinie.
Oprócz tego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach na będzińskich aukcjach na rzecz WOŚP.

Do zgarnięcia:
– 1 z 5 bonów od POWER KARTING na super przejażdżkę gokartami o wartości 2 razy po 8 minut
-voucher od Salonu Fryzjerskiego WIERZBICKI & TRENDOWICZ na ekskluzywny zabieg:
1) strzyżenia męskiego
2) strzyżenia damskiego
– bon podarunkowy od NOVUS OPTYK na bezpłatne badanie wzroku oraz rabat 150 zł na zakup okularów
– 4 vouchery od Przychodni Weterynaryjnej ALASKAN zawierające pakiet szczepień dla średniego lub dużego psa (choroby zakaźne + wścieklizna w jednym podaniu). Koszt takiego szczepienia wynosi 110 zł.
ozdoba na ścianę w postaci metalowej głowy wilka ze stali nierdzewnej o wymiarach 80 x 65 cm;
gry: „Potwory z szafy”, „Wesołe literki”, „Duo Mistakos”, „Playtive Junior” i dużo innych rzeczy!
Widzimy się w niedzielę w będzińskiej ARENIE!!!