„Nie będzie nas, będzie las!”

Takie hasło miała akcja sadzenia lasu zorganizowana przez nasz hufiec dla upamiętnienia 110 rocznicy powstania harcerstwa w Zagłębiu Dąbrowskim!

Dzisiaj pogoda sprzyjała harcerzom. Dzień był dla nas bardzo pracowity! Zgodnie z planem posadziliśmy parę (miało być 110, Pan Leśniczy dostarczył 1200 sadzonek, a że dobrze nam szło, dowiózł jeszcze trochę), w sumie posadziliśmy 2000 nowych drzew.

Na zakończenie dostaliśmy pamiątkowe dyplomy a przy wspólnym ognisku odbyła się też uroczystość złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego.

W akcji uczestniczyły zuchy, harcerze i instruktorzy naszego Hufca. To była wspaniała sobota!

Akcja „Nie będzie nas – będzie las” była jak najbardziej udana!

Dziękujemy druhnom i druhom: hm. Annie Łebzuch, pwd. Dorocie Pronobis – Kościńskiej, hm. Markowi Łebzuchowi i pwd. Sylwestrowi Dembińskiemu za wspaniałą organizację akcji.
Ukłony należą się również kierownictwu i pracownikom Leśnictwa Grodziec za zaangażowanie w naszą akcję i pomoc przy jej realizacji.

Teraz czas, na podejmowanie kolejnych zadań!

FOTORELACJA.