Kategorie:

Koncert Zespołu Artystycznego Chorągwi Śląskiej „SŁONECZNI”.

3 października w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach odbył się wspaniały koncert Harcerskiego Zespołu Artystycznego „SŁONECZNI” im. hm. Edwarda Sośnierza Śląskiej Chorągwi ZHP . Przyjechali do nas dzięki staraniom druhów harcmistrzów Anny i Marka Łebzuchów i wsparciu finansowemu gminy Psary.
Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi Tomaszowi Sadłoniowi za pomoc przy organizacji tego koncertu.
Występ „Słonecznych” zwieńczyło bardzo miłe dla nas wydarzenie – hm. Anna Łebzuch i hm. Marek Łebzuch zostali odznaczeni Srebrnymi Krzyżami Zasługi dla ZHP. Odznaczenia wręczył dh. hm. Andrzej Lichota – zastępca Komendantki Chorągwi Śląskiej ZHP.

Tradycyjna „iskierka” zakończyła niepowtarzalną imprezę.

To było wspaniałe popołudnie spędzone w gronie naszych przyjaciół i sympatyków a przy tym w cudownej atmosferze harcerskich piosenek.

Zdjęcia: hm. Józefa Mentel, pwd. Katarzyna Stachera i inni.

Fotorelacja: https://photos.app.goo.gl/okYfmVN2qmwE5ENZA