Kategorie:

INSTRUKTORSKI OPŁATEK 2019

Avatar
Opublikowane przez Dh. Komendant

4 grudnia odbyło się w naszym Hufcu spotkanie opłatkowe instruktorów i funkcyjnych hufca. Zaszczycili nas swoją obecnością: Poseł na Sejm RP pan Rafał Adamczyk, z ramienia Prezydenta Miasta – pani Wiceprezydent Anna Drzewiecka, przedstawiciel Starosty Będzińskiego – pan Kamil Curyło, Radna Rady Miejskiej Będzina – pani Jadwiga Gubała, pani Mirella Barańska-Sorn – Sekretarz Gminy Psary, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie – st.kpt. mgr inż. Arkadiusz Spera, przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie i oczywiście nasz wielki przyjaciel – Zastępca Komendantki Chorągwi Śląskiej ZHP druh hm. Andrzej Lichota. Były życzenia, prezenty, kolędy, rozmowy i uroczysty poczęstunek. Dh. phm. Małgorzata Piechocka wraz z zuchami i harcerzami z 31 GZ „Przyjaciele Pana Kleksa”, 31 ZDH „Benignus” i 12 PZDH „Raratur” przygotowała wspaniałą niespodziankę – zebrani mieli okazję wysłuchać po raz pierwszy, w ramach premiery, nagranej przez te trzy drużyny płyty CD „Harcerskie Kolędowanie”.

FOTOGALERIA