AKCJA W SKLEPACH BIEDRONKA

Moi Kochani Drużynowi!
Mam prośbę w imieniu stowarzyszenia „Pro Animalia”. Poszukujemy chętnych do udziału w akcjach zbierania datków dla zwierzaków w sklepach BIEDRONKA. Taką akcję przeprowadzaliśmy wspólnie przed wakacjami. Wtedy koordynatorem była dh. Malgorzata Piechocka a dyżur pełnili harcerze z 31 WZDH.
Teraz taką akcję zorganizowano w trzy kolejne weekendy 9 – 10, 16 – 17 i 23 – 24 września, w trzech BIEDRONKACH: Syberka, rondo, Zamkowe – zajezdnia.
Bardzo Was proszę, aby ktoś przejął koordynację tej akcji i zebrał do pomocy chętnych harcerzy.
Wiem, że w dniach 23 i 24 września będzie HIP, ale nie wszyscy na niego jadą. Czekam do jutrzejszego wieczoru na Wasze deklaracje poprowadzenia całej akcji.
Macie okazję zrobić coś dobrego dla zwierzaków i przy okazji reklamować Wasze drużyny.

Czuwaj!