Kategorie:

Odznaczenie dla Prezydenta Miasta

Avatar
Opublikowane przez Dh. Komendant

Na wtorkowej sesji Rady Miasta miałam przyjemność wraz z dh. hm. Markiem Małkiem wręczyć panu Prezydentowi Miasta Będzina Łukaszowi Komoniewskiemu Srebrną Honorową Odznakę Ruchu Przyjaciół Harcerstwa Polskiego przyznaną przez Komendantkę Śląskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego hm. Annę Peterko. A tak opisał to pan Prezydent na swoim profilu facebookowym.

„Podczas wczorajszej sesji otrzymałem Śląską Honorową Odznakę PTTK, którą przyznała mi Rada Prezesów Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego oraz Srebrną Honorową Odznakę Ruchu Przyjaciół Harcerstwa Polskiego przyznaną przez Komendantkę Śląskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego. Bardzo dziękuję za docenienie moich starań i mam nadzieję na dalszą owocną współpracę z będzińskimi organizacjami pozarządowymi.”

Komendantka Hufca