Kategorie:

Dzień Myśli Braterskiej 2023

Czuwaj.
24 lutego harcerze z Hufca Ziemi Będzińskiej świętowali Dzień Myśli Braterskiej. Po uroczystej Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Trójcy Świętej, harcerze wraz z kadrą instruktorską oraz przyjaciółmi i sympatykami środowisk harcerskich, udali się do Urzędu Miasta w Będzinie.
„Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serce mają..” Przy dźwiękach piosenek harcerskich, czas szybko płynął. Rozdane wyróżnienia, odznaczenia i listy pochwalne od Naczelniczki ZHP trafiły do wskazanych instruktorów. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas: Państwu Posłom na Sejm RP, Włodarzom Miasta i Powiatu, zaproszonym Gościom, Instruktorom ZHP, Kręgom Starszyzny i wszystkim Harcerzom obecnym na dzisiejszym spotkaniu!
Czuwaj !

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Sd4hCdB14Db4ytjx8
FOTO: Zespół Promocji Hufca, Katarzyna Siwiec-Matysiak