Kategorie:

HAL 2021 PLEŚNA

Bardzo proszę rodziców/opiekunów uczestników obozu o jak najszybsze dostarczenie do hufca dokumentów uczestników (karta uczestnika + załącznik do karty). Można włożyć do skrzynki pocztowej na Domu Harcerza. Przypominam również o uzupełnieniu wpłat za obóz.
Jutro (09.06.2021 – środa) od godziny 16.30 będzie można uregulować płatność bonem turystycznym – dh Skarbnik będzie na dyżurze w Domu Harcerza.
Komendantka Hufca.

Zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych uczestników obozu w Pleśnej na spotkanie z kadrą obozu 7 czerwca 2021 r. o godzinie 18.00 do Domu Harcerza, ul. Przechodnia 1, Będzin – Grodziec. Prosimy o przyniesienie wypełnionych dokumentów zamieszczonych poniżej.

Udostępniamy i prosimy o wydrukowanie (możliwie dwustronnie!) oraz wypełnienie:
KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU – dla wszystkich uczestników obowiązkowa
ZAŁĄCZNIK DO KARTY KWALIFIKACYJNEJ NIEPEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA
ZAŁĄCZNIK DO KARTY KWALIFIKACYJNEJ PEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA

Prosimy rodziców/opiekunów o zapoznanie się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA

Bardzo proszę o kontakt przez maila: bedzin@zhp.pl z podaniem rozmiaru koszulki uczestnika: XS, S, M, L.

UWAGA!
Wyczerpuje się limit miejsc na obóz. Prosimy o szybkie, przemyślane decyzje.

Komenda Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej serdecznie zaprasza w dniach 10 – 24.07.2021 r na Obóz Hufca nad morzem w Pleśnej. Koszt obozu 1350,00 zł ( w tym koszty noclegu pod namiotami, wyżywienia, przejazdu, realizacji programu, ubezpieczenia oraz zakup materiałów programowych). Obóz jest adresowany do zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników.

Odpłatność za obóz w ratach:
1. rata w kwocie 550 zł płatna do 10 kwietnia
2. rata w kwocie 450 zł płatna do 10 maja
3. rata w kwocie 350 zł płatna do 10 czerwca

• Pięknie położona Harcerska Baza Obozowa: leśna polana – 150 metrów od morza w pasie ochrony wybrzeża. Teren bazy ogrodzony, monitorowany (kamera live na stronie bazy obozowej).
  • Zakwaterowanie: namioty ocieplane, własna kuchnia, 12 natrysków z ciepłą wodą.
  • Rozrywki: boisko do piłki nożnej,  siatkówki, kometki, koszykówki; stół do tenisa; wyznaczone kąpielisko do pływania; duża jadalnia, w której organizowane są dyskoteki, karaoke, seanse filmowe (wszystko emitowane na profesjonalnym sprzęcie audio-wizualnym).
  • Urządzenia sanitarne :
    • własna studnia głębinowa,
    • przyłącze do wodociągów miejskich,
    • toalety drewniane wolnostojące ze zbiornikami bezodpływowymi
    • umywalnie oddzielne dla dziewcząt i chłopców z bieżącą zimną wodą ( 12 natrysków z ciepłą wodą)
    • zmywalnia do naczyń
  • Kąpielisko wyznaczone przez ratowników w morzu.
  • Boiska sportowe do p. nożnej, siatkówki, kometki, stół do tenisa oraz tablice z koszami do gry w koszykówkę.
  • Świetlica wyposażona w sprzęt nagłaśniający, telewizor , wideo, DVD i CD, 2 mikrofony i mikser.

Wypoczynek na bazie jest bezpieczną i atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji letnich. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa dobrze przygotowana i doświadczona kadra wychowawcza oraz gospodarcza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA OBÓZ