Kategorie:

SMUTNA WIADOMOŚĆ!

Z ogromny żalem zawiadamiamy, że 17 grudnia br. odszedł nagle na Wieczną Wartę długoletni instruktor naszego Hufca druh harcmistrz Krzysztof Jedynak.

Druh Krzysztof do końca wypełnił słowa Harcerskiego Przyrzeczenia – służby Polsce i bliźnim, pełniąc służbę na rzecz kolejnych pokoleń zuchów, harcerzy i instruktorów. Wspierał ich rozwój, tworzył warunki do działania, a przede wszystkim dawał przykład swoją osobistą postawą, że w życiu należy postępować zgodnie z ideałami harcerskimi.

Harcmistrza Krzysztofa Jedynaka zapamiętamy jako sprawnego organizatora i prawego harcerza. Przede wszystkim zaś, w pamięci instruktorek i instruktorów naszego Hufca, pozostanie jako dobry Człowiek, do którego zawsze można przyjść po radę.

Rozkazem specjalnym L S3/2020 ogłaszam żałobę w Hufcu od dnia dzisiejszego do dnia pogrzebu.

Komendantka Hufca.