Kategorie:

Wracamy do harcerskiej pracy!

Rozpoczęliśmy nowy Rok Harcerski. Pomimo prawie półrocznego braku spotkań, na dzisiejszą uroczystość stawiło się 70 zuchów i harcerzy. Przybyli również mili goście w osobach Pana Posła na Sejm RP Rafała Adamczyka i Pana Kamila Kowala – Naczelnika Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej UM, którzy przynieśli, jak zawsze, upominki dla zuchów i harcerzy. Bardzo Im dziękujemy za odwiedziny i prezenty. Byli też Rodzice, których obecność bardzo nas cieszyła. Start Harcerski był miłym, integracyjnym wydarzeniem! Do zobaczenia na zbiorkach, biwakach, rajdach i innych imprezach oraz uroczystościach hufcowych.

Fotorelacja

Zapraszamy zuchy, harcerzy, wędrowników i instruktorów, przyjaciół i sympatyków naszej społeczności oraz wszystkich zainteresowanych naszą działalnością.