Kategorie:

BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY

Był raz bal, wielki bal,
Pan wodzirej wprost szalał po sali…

I po balu! Wspomnienia zostaną w nas na wiele lat!
Wszyscy bawili się wspaniale, były wybory królowej i króla balu (zuchowych i harcerskich), konkurs na najciekawszy strój, nagrody dla „ekip bajkowych” i wiele innych atrakcji. A szczególnie sympatyczne było to, że i instruktorzy byli poprzebierani: druhna Komendantka za Kota w Butach, druhna Agnieszka przebrała się za Królewnę Śnieżkę, druhna Małgosia była Pszczółką Mają, druhna Jola – straszną Wiedźmą, druhna Kasia Stachera – Jednorożcem, druhna Kasia Skóra udawała Diabliczkę, druhna Marzena była w przebraniu Czarownicy a druh Kuba szpanował żółtym kostiumem Pikachu. Uczestnicy też nie ograniczyli fantazji – były postacie z Krainy Lodu, z Kubusia Puchatka, były zwierzątka i postacie z filmów. Ogólnie wszyscy wspaniale się bawili! Powtórzymy za rok takie taneczne szaleństwa!

FOTORELACJA Z BALU!