Kategorie:

DMB 2020

Dzień Myśli Braterskiej!
Tegoroczne obchody będą rozłożone na dwa dni: 21 lutego (piątek) i 22 lutego (sobota).
21 lutego odbedą się oficjalne uroczystości tradycyjnie w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta o godzinie 17.00. Na to spotkanie zapraszamy, przyjaciół i sympatyków naszego ruchu oraz trzyosobowe reprezentacje drużyn, instruktorów i naszą starszyznę.
22 lutego odbędzie się hufcowy DMB, na który zapraszamy wszystkich członków naszego hufca od najmłodszych do najstarszych. Impreza odbędzie się w Grodźcu i przyjmie formę gry terenowej. Podaję plan dnia:

9:30 – Zameldowanie się patroli w Domu Harcerza
10:00- 12:00 – Gra
12:15 – Zameldowanie się patroli, przejście do Domu Kultury
12:30 – Obrzędowy kominek
13:30 – Zakończenie gry – rozdanie dyplomów.

Patrole mogą liczyć 6 – 8 uczestników + opiekun

Patrole zgłaszaja się elektronicznie w formularzu:
https://dzienmyslibraterskiejbedzin.zgloszenia24.pl/

Fotorelacja