Zawody Pierwszej Pomocy – ODWOŁANE!!!

Uczestnictwo w zawodach zgłosiły tylko dwa patrole – zawody są ODWOŁANE!

Zapraszamy do udziału w I Hufcowych Zawodach Pierwszej Pomocy dla harcerzy i harcerzy starszych z Hufca Ziemi Będzińskiej oraz dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum z terenu Będzina, które odbędą się 25 maja 2019, od godz. 10:00.

Zgłoszeń zespołów:

• trzyosobowych (harcerze starsi/uczniowie klas VII/VIII i gimnazjum)
  • czteroosobowych (harcerze/uczniowie klas IV-VI)

prosimy dokonać pod adresem: https://forms.gle/RVhVbrBF3k4wosTp9 do dnia 1 maja 2019r.

W załączeniu przekazujemy dokumenty związane z organizacją zawodów:  regulamin,  formularz zgłoszeniowy, spis wymaganych materiałów opatrunkowych w apteczkach zespołów.

Szkoła lub drużyna harcerska/starszoharcerska może zgłosić maksymalnie dwa patrole na określoną trasę.

Koszt zawodów to 10 zł. Prosimy o wpłaty na konto Hufca Ziemi Będzińskiej do 1.05.2019r, a następnie przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: zawody.hufcowe.pp@interia.pl. Tylko po uiszczeniu wpłaty i wysłaniu potwierdzenia jej na podanego maila, zespół ma zapewnione miejsce w zawodach.

Trasa zawodów przebiegać będzie na terenie miasta Będzina: start z  dworca PKP a zakończenie w Domu Harcerza w Będzinie – Grodźcu.

Organizator:

Hufiec ZHP Ziemi Będzińskiej im.Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Przechodnia 1, 42-506 Będzin-Grodziec

Wpłaty na konto bankowe Hufca:

ING Bank Śląski

Tytuł wpłaty: DSZ – Zawody PP – nazwa patrolu