Kategorie:

START HARCERSKI 2018

Dzisiejszy dzień zaczął się deszczową pogodą. Chmury zasłaniały całe niebo. Pomimo tego nasz Start Harcerski rozpoczął się apelem, który zaszczycili swoją obecnością nasi goście – dh. Komendant Chorągwi Ślaskiej hm. Anna Peterko, Zastępca Komendanta Chorągwi Ślaskiej hm. Andrzej Lichota, pan Rafał Adamczyk – Wiceprezydent Miasta Będzina, pan Kamil Kowal – Zastępca Naczelnika Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej UM w Będzinie, państwo Grażyna i Marek Pasek i pani Elżbieta Kwaśnicka. Zuchy i harcerze otrzymali od naszych gości prezenty – słodycze, odblaski bezpieczeństwa, smycze do kluczy i inne drobiazgi. Było bardzo przyjemnie i nawet pogoda zaczęła sprzyjać – chmury zniknęły i naszym harcerskim zabawom zaczęło przyświecać piękne wrześniowe słońce. A zabaw było dużo – rysowanie słonia, robienie dużych baniek mydlanych, ściganie elektrycznego węża i wiele, wiele innych zabaw integracyjnych. Było dużo śmiechu i radości. W takiej przyjemnej atmosferze rozpoczęliśmy nowy rok harcerski.

FOTORELACJA ZE STARTU HARCERSKIEGO 2018

 

Rozpoczynamy nowy rok harcerski. Zapraszamy 15 września o godzinie 11.00 do Domu Harcerza w Będzinie – Grodźcu.

Obecność zuchów, harcerzy i instruktorów w pełnym umundurowaniu jest obowiązkowa.