Kategorie:

WAKACYJNY KURS DRUŻYNOWYCH

W imieniu Zespołu ds. Kształcenia Hufca informuję, iż w okresie wakacyjnym br. zorganizowany będzie
„Kurs drużynowych zuchowych i harcerskich”.

W imieniu komendy kursu drużynowych zuchowych i harcerskich „Kuźnia” zapraszamy na wyjątkową propozycję kształceniową. W okresie wakacyjnym 30.07 – 12.08.2018r Koalicja ds. Kształcenia Hufców ZHP Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i Mysłowice „per Aspera ad Astra” organizuje kurs drużynowych zuchowych i harcerskich. Propozycja dla przyszłej kadry wyjątkowa – 2 tygodniowy kurs połączony z „praktyką” na obozie harcerskim i kolonii zuchowej. Poprzez zajęcia kursowe chcemy zaproponować ciekawe formy pracy oraz stworzyć pole do nabywania nowej wiedzy potrzebnej w harcerskiej pracy.
Szczegóły na plakacie, a także w zgłoszeniach:
https://kurs_druzynowych_kuznia.zgloszenia24.pl/

Ilość miejsc ograniczona!Serdecznie zapraszamy!!!

20180117214438_kurs_drużynowych_Kuznia