HARCERZE DLA OLIWKI SMA1

10 października na Bulwarach Przemszy w Będzinie trwał 36-cio godzinny bieg dla Oliwki Hyli. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w tej imprezie zarówno jako biegacze ale także jako „zbieracze” datków przeznaczonych na leczenie dziewczynki.

Za datek do skarbonki można było „kupić” pyszne ciasta – domowy wypiek (dziękujemy rodzicom zuchów i harcerzy za wyroby cukiernicze), stare fotografie Będzina z dawnych lat, bukiety jesienne, notatniki, pomalować sobie twarz lub dopiąć kolorowy warkoczyk.

Nasza akcja zbiórki funduszy na leczenie Oliwki Hyli przyniosła kwotę 1.576,10 zł. Bardzo dziękuję wszystkim harcerkom, harcerzom i instruktorom zaangażowanym w tą szlachetną akcję a rodzicom za przekazane słodkości, którymi „nagradzani” byli darczyńcy.

Jesteście wspaniali – wszyscy bez wyjątku.

Dobro wraca!