Harcerska Impreza Plenerowa 2018

HIP to niepowtarzalne święto Chorągwi Śląskiej.
22 września 2018 roku  wszystkie środowiska Naszej Chorągwi spotkają się w Chorzowie, na terenie Ośrodka Harcerskiego obok Hotelu Scaut.
Spędzamy wspólnie czas na rozmowach, zabawie, grach i radościach. Organizatorzy, czyli referaty i zespoły chorągwi przygotują program dostosowany do Waszych potrzeb.
W roku Stulecia Niepodległej i Stulecia Harcerstwa w Chorągwi Śląskiej pokażemy swoją radość.

Rano przyjechaliśmy na teren Ośrodka Harcerskiego w Chorzowie. Nasza reprezentacja była najliczniejsza ze swoimi 99 uczestnikami. Na szczęście jest tu na tyle dużo miejsca, by zmieścić ponad 800 osób.
Zaraz po apelu wystartowały trasy, a każda dostosowana do naszych harcerzy, harcerek, tych starszych oczywiście również, zuchów, harcerzy nieprzetartego szlaku i wędrowników.
Pogodę mieliśmy piękną a i humory dopisywały. W sumie impreza była udana.