ZIMOWISKO KARPACZ 2019

Powrót z zimowiska planowany jest na godzinę 15.00. Zakończenie podróży na parkingu przy Szkole Muzycznej.

Fotorelacja z zimowiska jest dostępna w galerii:

ZIMOWISKO KARPACZ 2019

Telefony kontaktowe do kadry zimowiska:

Komendant dh. phm. Małgorzata Piechocka – 724 373 114

Kwatermistrz dh. Agnieszka Lis – Wiśniewska – 728 957 727

Oboźny/drużynowy harcerzy starszych dh. phm Grzegorz Bąk – 690 346 960

Drużynowy harcerzy młodszych dh. pwd. Jolanta Madejska – 515 464 819

Drużynowa zuchów dh. Barbara Bąk – 505 602 882

Pielęgniarka dh. Marzena Szynal – Wilkosz – 509 147 911

Wyjazd na zimowisko:

niedziela 17 lutego, parking przy Szkole Muzycznej w Będzinie. Zbiórka o godzinie 10.00.

Jedziemy w cywilnych ubraniach – mundury zabieramy do bagażu!

UWAGA!

Podaję imiona dzieci, które nie oddały kart:
1. Basia F.
2. Jan F.
3. Wiktoria B.
4. Krzysztof P.
5. Karina K.
6. Emilia H.
7. Oliwia K.
Dwoje dzieci nie ma pełnej dokumentacji:
1. Daniel G.
2. Kacper W.

W związku z planowanym wjazdem na Śnieżkę organizatorzy proszą o wyrobienie dzieciom Dowodu Osobistego i zapewnienie drobnego kieszonkowego w koronach czeskich. Wjazd gondolami jest dostępny TYLKO od strony Czech i z tego sposobu wjazdu będą korzystać uczestnicy.

DOKUMENTY DO WYPEŁNIENIA i PODPISANIA (wszystkie dokumenty do dwustronnego druku):

KARTA UCZESTNICTWA ARCHITEKTON

KARTA WYPOCZYNKU KARPACZ 2019

Załącznik-do-Karty-kwalifikacyjnej-niepełnoletniego-uczestnika

Warunki-uczestnictwa

ZGODA NA SPRAWDZANIE CZYSTOŚCI GŁOWY DZIECKA

HUFIEC ORGANIZUJE W KARPACZU TYGODNIOWE ( 17 – 24 LUTEGO 2019 r.) ZIMOWISKO DLA ZUCHÓW I HARCERZY.

SĄ OSTATNIE WOLNE MIEJSCA DLA UCZESTNIKÓW!

Liczba wolnych miejsc jest ograniczona – prosimy o szybkie i przemyślane podejmowanie decyzji o uczestnictwie dziecka w zimowisku!

Będziemy w Domu Wczasów Dziecięcych „Architekton” w Karpaczu (http://architektonkarpacz.pl/).

Ośrodek położony jest w Karpaczu Górnym przy głównej ulicy (Karkonoska 44), na wysokości 870 m n.p.m., 10 minut drogi od słynnego Kościoła Wang. Oferujemy duże, ciepłe i wygodne pokoje, część pokoi z łazienkami, pozostałe z umywalkami. Na korytarzach są świeżo wyremontowane i czyste natryski i toalety.
Zakwaterowanie w pokojach 2-,3-, 4-, 5-osobowych z łazienką i telewizorem. W budynku głównym znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia, sale do gry w tenisa stołowego i bilarda. Poza tym w ośrodku, do dyspozycji obozowiczów: wiata grillowa i duży teren rekreacyjny.

KOSZT ZIMOWISKA Z DOJAZDEM WYNIESIE 750 ZŁ.
Zapisy przyjmowane będą od 1 października 2018 r. na adres mailowy hufca: bedzin@slaska.zhp.pl.

W ZGŁOSZENIU PROSZĘ PODAĆ DANE UCZESTNIKA I GROMADĘ/DRUŻYNĘ.

Pierwsza wpłata (zadatek) w kwocie 350 zł płatna do 31 października (data wpływu na konto hufca) w razie rezygnacji nie podlega zwrotowi.

Kolejne raty:

do 30 listopada – 200 zł